دانلود بازی | نرم افزار | آهنگ

جستجو سایت

 

کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ پسرجوانی را با سرقت یک دستگاه خودروی سواری بنزsl2005 اقدام به اغفال زنان و دختران می‌کرد را دستگیر کردند.

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، با مراجعه فردی به کلانتری 163 ولنجک در تاریخ 26 اسفند ماه سال گذشته، به مأموران اعلام کرد که خودرو بنز اس ال مدل 2005 شخصی‌اش و به رنگ مشکی، به شیوه مسلحانه سرقت شده است. با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران، پرونده به اداره یکم مبارزه با سرقت مسلحانه پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.
در تحقیقات مقدماتی از مالباخته مشخص شد که وی قصد فروش خودرو بنز شخصی خود را داشته و به همین علت اقدام به انتشار آگهی فروش خودرو در یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار کرده که سارق به بهانه خرید خودرو با تهدید یک قبضه اسلحه کمری، اقدام به سرقت خودرو بنز وی کرده است.
همزمان با آغاز تحقیقات کارآگاهان برای شناسایی سارق مسلح، دستور توقیف خودرو بنز به همراه دستگیری سرنشینان داخل خودرو به کلیه مراکز انتظامی سطح کشور، بویژه شهر تهران، اعلام شد.
در شرایطی که تحقیقات برای شناسایی سارق مسلح در مراحل اولیه قرار داشت و کارآگاهان با بهره‌گیری از اطلاعات مالباخته موفق به تهیه تصویر اولیه از متهم شده بودند، شکایت‌های مشابهی از سوی تعدادی از زنان و دختران جوان در پلیس آگاهی مطرح شد که طی آن جوانی حدودا 25 ساله، با طرح پیشنهاد ازدواج و ادعای این موضوع که دارای وضعیت مالی خوبی بود اقدام به اغفال آنان کرده است.
در شکایت‌های انجام شده از سوی این تعداد از زنان و دختران جوان، همگی به نکات مشترکی اشاره داشتند. طی اظهارات این افراد مشخص شد که جوانی که خود را به هویت "شاهین" معرفی کرده، ابتدا از طریق ارتباطات اینترنتی با آنها ارتباط ایجاد کرده و در ادامه و در ملاقات‌های حضوری، با طرح این ادعا که قصد ازدواج داشته و طلافروش است، اعتماد آنها را جلب کرده است.
تعدادی از این زنان و دختران جوان، در اظهارات خود عنوان کرده بودند که شاهین را سوار بر یک دستگاه بنز مشکی مدل بالا مشاهده کرده‌اند و به آنها عنوان کرده است که خودرو بنز را به تازگی و به قیمت بیش از 180 میلیون تومان خریداری کرده است .
با توجه به اطلاعات بدست آمده از شکایت‌های مطرح شده درباره اغفال دختران جوان، کارآگاهان به تحقیق از این افراد پرداخته که این شکات با مشاهده تصویر بدست آمده از چهره‌نگاری متهم تحت تعقیب را به عنوان متهم مورد شناسایی قرار دادند.
اطلاعات جدید بدست آمده نشان از آن داشت که متهم تحت تعقیب آنها غالبا در مناطق شمال تهران بویژه در خیابان آفریقا تردد دارد. بر این اساس تمامی محل‌های احتمالی تردد این شخص تحت مراقبت‌های نامحسوس قرار گرفت و سرانجام شاهین به همراه یک خانم جوان در خیابان آفریقا مورد شناسایی قرار گرفت که بلافاصله قبل از هرگونه اقدام برای فرار از دست کارآگاهان، متهم دستگیر و در بازرسی بدنی از وی یک قبضه اسلحه کمری با چند تیر جنگی و همچنین یک قبضه اسلحه کمری تقلبی نیز کشف شد.
با دستگیری متهم به هویت واقعی «غلامرضا . ص» 26 ساله، بلافاصله محل سکونت وی واقع در آفریقا مورد شناسایی قرار گرفت که در بازرسی از پارکینگ این محل، خودرو بنز مسروقه کشف و متهم نیز پس از انتقال به اداره یکم ، از سوی مالک خودروی بنز مورد شناسایی قرار گرفت.
با آغاز تحقیقات، متهم در اظهارات اولیه منکر هرگونه سرقت مسلحانه شده و عنوان کرد که خودرو را به قیمت 186 میلیون تومان از مالک آن خریداری کرده و وجه آن را نیز در قالب 100 هزار دلار پرداخت کرده و قولنامه خرید خودرو را نیز در اختیار دارد که در ادامه تحقیقات به ناچار لب به اعتراف گشود و علاوه بر سرقت مسلحانه خودرو، به خرید و تهیه اسلحه از مرزهای غربی کشور و همچنین اغفال زنان و دختران جوان اعتراف کرد.
به گزارش ایسنا، سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: «متهم با صدور قرار بازداشت موقت و برای انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی و کشف دیگر جرایم ارتکابی احتمالی، در اختیار اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.»

 

منبع : جام نيوز

اضافه کردن نظر


نظرات پس از تایید مدیریت منتشر می شود.
در صورت استفاده از کلمات توهین آمیز و یا کلمات رکیک ای پی شما بلاک می شود.
برای ذخیره کردن ادرس این صفحه می توانید از دو کلید ctrl + D (برای کامپیوتر) و یا دکمه add bookmark در مرورگر های موبایل و ... استفاده کنید.

کد امنیتی
تازه کردن

خواستگاری در بنز مشکی!! - دانلود بازی کم حجم کامپیوتر آهنگ و نرم افزار جدید | svba.ir

تبلیغات اینترنتی

لیچر ارزان بسیار زیبا و ارزان

برچسب های جدید


کپی برداری از مطالب و طرح این سایت بدون کسب اجازه از صاحب سایت ممنوع می باشد

Copyright © 2011-2018. All Rights Reserved By svba.ir

Theme Designed By svba

Google+