دانلود بازی | نرم افزار | آهنگ

جستجو سایت

 

محققان دانشگاه آیووا موفق به شناسایی گونه جدیدی از سوسمار در شرق آفریقا شده‌اند که بسیار بزرگ بوده و می‌تواند یک انسان کامل را ببلعد. این حیوان با طول بیش از هشت متر، بزرگترین گونه سوسمار در زمین محسوب شده که در حدود دو تا چهار میلیون سال پیش در کنیا می‌زیسته است.
دانشمدان با بررسی فسیل های موزه طبیعی کنیا در نایروبی موفق به شناسایی این گونه شده که جزئیات آن در مجله Vertebrate Paleontology منتشر شده است.
برخی از این فسیل ها در نزدیکی محل های کشف فسیل های انسانی شناسایی شده‌اند که به معنی زندگی آنها در موازات انسان ها بوده است.
به گزارش ایرنا، از آنجایی که انسان ها در آن زمان تنها نزدیک به یک متر ارتفاع داشته‌اند، از این رو غذای راحتی برای این حیوانات محسوب می‌شدند.
این موجود به نام جان توربجارنارسون، محققی که در زمان انجام تحقیقات در اثر ابتلا به مالاریا درگذشت، Crocodylus thorbjarnarsoni نامیده شده است.
به گفته محققان، این گونه جدید مستقیما به گونه امروزی سوسمار رود نیل با طول 6.5 متر مرتبط نبوده بلکه این سوسمار امروزی، گونه جدیدتری نسبت به گونه کنیایی محسوب می شود.

 

منبع : جام نيوز

اضافه کردن نظر


نظرات پس از تایید مدیریت منتشر می شود.
در صورت استفاده از کلمات توهین آمیز و یا کلمات رکیک ای پی شما بلاک می شود.
برای ذخیره کردن ادرس این صفحه می توانید از دو کلید ctrl + D (برای کامپیوتر) و یا دکمه add bookmark در مرورگر های موبایل و ... استفاده کنید.

کد امنیتی
تازه کردن

سوسمار هشت متری که انسان را می‌بلعید! - دانلود بازی کم حجم کامپیوتر آهنگ و نرم افزار جدید | svba.ir

برچسب های جدید


کپی برداری از مطالب و طرح این سایت بدون کسب اجازه از صاحب سایت ممنوع می باشد

Copyright © 2011-2018. All Rights Reserved By svba.ir

Theme Designed By svba

Google+