دانلود بازی | نرم افزار | آهنگ

جستجو سایت

ليونل مسي مصدوم شد

مصدوميت ليونل مسي در آخرين دقايق ديدار برابر بنفيکا بدترين خبر براي هواداران اين بازيکن افسانه اي است؛ بازيکني که تنها يک گل تا شکستن رکورد گرد مولر در يک فصل فاصله دارد.

تيتو ويلانووا چهارشنبه شب ترجيح داد براي ديدار تشريفاتي برابر بنفيکا از بازيکنان ذخيره اش استفاده کند، با اين حال او با ميدان دادن به ليونل مسي تلاش کرد فرصت لازم براي رکوردشکني گلزني در طول يک فصل را به ستاره بي بديل فوتبال جهان بدهد.

البته همه چيز براي مسي تا آخر به خوبي پيش نرفت و او نتوانست در فاصله 25 روز تا پايان سال 2012 رکورد 85 گل زده مولر را در يک فصل بشکند. مصدوميت بدترين اتفاق ممکن براي مسي در اين بازي بود.

او در دقيقه 87 ديدار برابر بنفيکا و در شرايطي که ويلانووا هر سه تعويضش را انجام داده بود از قسمت زانوي پا دچار آسيب ديدگي شد و نتوانست به بازي ادامه بدهد. پزشکان تيم بارسلونا بلافاصله وارد زمين شدند و اين ستاره آرژانتيني را بدون کوچکترين حرکت اضافي از زمين خارج کردند. هنوز از ميزان مصدوميت اين بازيکن خبري منتشر نشده و معلوم نيست که آيا او مي تواند در روزهاي آخر سال ميلادي رکورد بازيکن افسانه اي فوتبال آلمان را بشکند يا خير.

اضافه کردن نظر


نظرات پس از تایید مدیریت منتشر می شود.
در صورت استفاده از کلمات توهین آمیز و یا کلمات رکیک ای پی شما بلاک می شود.
برای ذخیره کردن ادرس این صفحه می توانید از دو کلید ctrl + D (برای کامپیوتر) و یا دکمه add bookmark در مرورگر های موبایل و ... استفاده کنید.

کد امنیتی
تازه کردن

ليونل مسي مصدوم شد - دانلود بازی کم حجم کامپیوتر آهنگ و نرم افزار جدید | svba.ir

تبلیغات اینترنتی

لیچر ارزان بسیار زیبا و ارزان

برچسب های جدید


کپی برداری از مطالب و طرح این سایت بدون کسب اجازه از صاحب سایت ممنوع می باشد

Copyright © 2011-2017. All Rights Reserved By svba.ir

Theme Designed By svba

Google+